Nowoczesny garaż

Napisane przez dnia 14-10-2012 w Budownictwo | Komentowanie nie jest możliwe

Nowoczesny garaż

Przy każdym domku jednorodzinnym jest garaż na auto, czasami nawet dwa. W ten sposób można chronić swoje auto przed zgubnymi warunkami pogodowymi. Dzisiejsze garaże wyglądają zupełnie inaczej, niż te starego typu. Głównej zmianie podlagają bramy garażowe (zobacz), które nie są już wykonywane z drewna i nie otwiera się ich w tradycyjny sposób.


Technika jest zupełnie inna, bardziej nowoczesna…

Technika jest zupełnie inna, bardziej nowoczesna. Wystarczy przejechać się po osiedlu nowych domków jednorodzinnych, by zauważyć dużą różnicę. Brama garażowa jest otwierana na pilota. To oznacza, że kierowca w ogóle nie musi wysiadać z auta, by ją otworzyć. Składa się ona z jednego skrzydła, które jest podnoszone do góry i jednocześnie chowa się pod sufitem garażu. Trzeba przyznać, że takie rozwiązanie jest bardzo sprytne. Ile kosztuja taka brama w garażu. Z pewnością ceny są dużo wyższe, niż klasycznych drzwi skrzydłowych. Z tym faktem nie można polemizować.

Jednak za jakość i wygodę w…

Jednak za jakość i wygodę w użytkowaniu trzeba zapłacić swoje i każdy musi się z tym liczyć. Nowoczesna brama garażowa jest wygodna w obsłudze i gdy jest podniesiona, nie przeszkadza nikomu. To bardzo ważne w sytuacji, gdy przy wieździe do garażu nie ma zbyt dużej ilości miejsca. Auto może stać wtedy przy samej bramie.

bramy garażowe

Foto: www.bramygarazowe.olbud.info

Komentarze zostały wyłączone